У цьому документі Ви знайдете наші Правила дотримання конфіденційності, інформацію щодо використання файлів cookies та умови публічної оферти. Будь ласка, уважно ознайомтеся з нашою Політикою конфіденційності, щоб отримати чітке уявлення про те, як ми збираємо, використовуємо, захищаємо або іншим чином обробляємо ваші персональні дані. Політика щодо обробки персональних даних є частиною цієї Політики конфіденційності.

Ці Умови продажу Продукції визначають правила і умови, згідно із якими користувачі Сайту можуть замовити чи придбати Продукцію через Сайт. Звертаємо Вашу увагу на те, що жодне з положень цих Умов і жоден з елементів змісту Сайту не може вважатися публічною офертою Продавця. Інформація про характеристики продукції, ціни та інша інформація викладені на Сайті лише у довідкових цілях та у цілях надати Вам можливість сформувати пропозицію Продавцю укласти договір купівлі-продажу. Терміни, які використовуються в цій Політиці мають значення, наведені в Умовах користування Сайтом та Політиці обробки персональних даних, якщо в Умовах не зазначено інше.

Терміни та визначення

«Сайт» - означає цей веб-сайт fich.com.ua
«Користувач/Ви» - будь-яка фізична яка коли-небудь здійснювала доступ до Сайту відповідно до Умов користування Сайтом.
«Власник Сайту» (надалі – «Власник») – Товариство з обмеженою відповідальністю «ФІЧ ЛЕБЗ УКРАЇНА», (ідентифікаційний код: 44660541) юридична особа, що зареєстрована в Україні за адресою: 79052, Львівська область, місто Львів, вулиця Рудненська, будинок 14А.
«Продавець» - найменування Товариства з обмеженою відповідальністю «ФІЧ ЛЕБЗ УКРАЇНА» у розділі «Замовлення продукції».
«Продукція» – товари представлені на Сайті;
«Допущені треті особи» - означають наших афілійованих осіб і наших ліцензіарів, агентів, підрядників, зовнішніх консультантів та постачальників послуг, а також зовнішніх постачальників інформації, з якими укладені договори (контракти) на надання послуг або здійснення інших дій для нас або від нашого імені та/або для наших афілійованих осіб або від їхнього імені, і які відповідно до умов таких договорів (контрактів) не мають права використовувати або розкривати інформацію, за винятком випадків використання або розкриття інформації для цілей надання послуг або здійснення інших дій для нас або від нашого імені та/або для наших афілійованих осіб або від їхнього імені.

Як Ви можете замовити Продукцію?

Замовити Продукцію, що розміщена на Сайті Ви можете тільки якщо відповідаєте комплексу умов для доступу до Сайту, серед іншого:

- Ваша країна проживання – Україна (крім осіб, що проживають на тимчасово окупованих територіях та АР Крим);

- Ви погодились із цими Умовами;

Інформація про якість, ціни та характеристику продукції передбачена на Сайті тільки для інформативних цілей. Жодне із положень змісту Сайту не вважається публічною офертою Продавця.

Як проходить процес замовлення Продукції ?
Ви направляєте Продавцеві замовлення на продаж Вам продукції натискаючи активне посилання "Замовити" на сторінці відповідного продукту на Сайті та заповнюючи форму з даними щодо доставки.

Ваше замовлення ми вважаємо офертою про укладання договору купівлі-продажу вказаної та обраної Вами Продукції на Сайті, на умовах, що викладені у даному розділі. Ми можемо на власний розсуд відмовитись від продажу Вам Продукції за Вашим замовленням.

При умові замовлення Вами продукції з оплатою online, замовлення буде вважатися направленим Продавцю з моменту списання грошових коштів з Вашого карткового рахунку платіжним сервісом LiqPay. Кошти, що були списані, вважаються передплатою Вашого замовлення.

При умові замовлення Вами продукції з оплатою при отриманні, Ваше замовлення буде вважатися направленим Продавцю з моменту переходу Вас за посиланням «Замовити» на сторінці з вказаною формою для передання Ваших персональних даних Покупцеві та адреси доставки Продукції.

При умові замовлення Вами Продукції з оплатою, яка має місце при отриманні, замовлення вважається направленим Продавцеві з моменту переходу Вами за активним посиланням "Замовити" на сторінці з формою для передання Ваших персональних даних та адреси доставки.
Договір купівлі-продажу вважається укладеним між Продавцем та Вами на тих умовах, що викладених у цій Угоді, з моменту підтвердження (акцепту) Вашої оферти Продавцем, про що Продавець повідомляє Вас за допомогою повідомлення, в якому зазначено номер Вашого замовлення, на електронну пошту. Під знижками, у випадку їх надання, мається на увазі можливість замовлення та придбання Вами Продукції за спеціальною ціною. Перехід права власності на замовлену Продукцію до Вас відбувається в момент акцепту Компанією Вашої оферти.

До моменту оплати Вами продукції Продавця, підтвердження Вашого віку Продавцем або відповідним співробітником підрядника, що здійснює доставку, та передавання Вам замовленої Продукції, Продавець має право зберігати право застави на Продукцію. В будь-якому разі, право застави Продавця не може бути припинено раніше моменту передавання Вам Продукції. У випадку розірвання договору купівлі-продажу, Продавець повертає собі Продукцію без погодження з Вами.

Договір купівлі-продажу буде вважатися розірваним з моменту виникнення або встановлення Продавцем будь-якої з таких обставин:

  • Ви відмовляєтесь від оплати договору купівлі-продажу;
  • Ви відмовляєтесь від отримання Продукції.

У випадку розірвання договору купівлі-продажу до моменту передачі Вам Продукції, Продавець не передає Вам Продукцію. У випадку, якщо Ви здійснили передоплату, Продавець повертає Вам сплачені грошові кошти не пізніше, ніж через 25 банківських днів.

Порядок повернення та обміну Продукції

Після придбання Продукції, відповідно до вимог Закону України "Про захист прав споживачів", Ви можете обміняти або повернути її протягом 14 днів з моменту її придбання, за наступних умов:

  • продукція не використовувалася;
   збережено товарний вигляд Продукції, споживчі властивості, пломби, ярлики, упаковка, комплектність;
  • наявний фіскальний чек або інший розрахунковий документ, виданий Вам разом з Продукцією.

Повернути чи обміняти Продукцію можливо лише у випадку надання Вами Продукції разом із коробкою та комплектом аксесуарів з супроводжуючою документацією, та оригіналом розрахункового документа.

Зверніть увагу:
Умови повернення не припускають експлуатацію, використання в цілях тестування і інше застосування Продукції. Ми приймаємо Ваше право передумати, але можемо відмовити в поверненні або обміні Продукції, що була у вжитку. У разі повернення вартість кур'єрської доставки не компенсується.
У разі, якщо Продукція була поставлена в пошкодженій упаковці, Продукція не підлягає поверненню, претензії щодо повернення такої Продукції можуть бути пред'явлені службі доставки. Ви маєте право відмовитися від приймання Продукції в пошкодженій упаковці в момент її отримання.

Для обміну або повернення продукції протягом 14 днів, Вам необхідно повернути Продукцію за місцем реалізації шляхом направлення посилки кур’єрською поштою за адресою, яку Ви можете дізнатися за номером гарячої лінії 0 800 408 488.

Повернення сплачених коштів, у випадку повернення Продукції кур’єрською поштою, відбувається на банківську картку, після перевірки комплектності та стану Продукції, та на підставі Вашої заяви у строк до 20 банківських днів. Ви несете відповідальність за вказання невірних реквізитів для повернення коштів. Якщо ви бажаєте отримати розрахунковий документ, зазначте дану вимогу в заяві і Продавець направить Вам оригінал. У випадку надсилання неповного комплекту документів або Продукції, Вам надається 10 (десять) календарних днів, протягом яких Ви можете направити документи або предмети, яких бракує. У випадку, якщо протягом відведеного строку, Продавець не отримає від Вас повного комплекту документів та Продукції, що необхідний для здійснення повернення, продукція та документи, підлягають поверненню за Вашої поштовою адресою.

Крім того, Ви маєте можливість обміняти продукцію на нову протягом 12 місяців з дати придбання, у випадку виробничого браку. Детальні умови визначені в Умовах гарантії

Якщо у Вас залишись запитання щодо цих Умов, Ви можете звернутися на гарячу лінію підтримки користувачів 0 800 408 488 або написати на адресу електронної пошти [email protected]