Наш сайт - це зручна платформа для придбання продукції fich energy. Для здійснення покупки Вам треба оформити замовлення онлайн або подзвонити на безкоштовний номер гарячої лінії 0 800 408 488. Для оплати продукції виберіть зручний для себе спосіб:

   1. Безготівковий рахунок - при виборі безготівкового способу оплати, обов'язково, у коментар вкажіть реквізити на кого виставляти рахунок, та електронну пошту, на яку вислати рахунок на оплату. Після оформлення замовлення, наш менеджер надішле вам рахунок-фактуру на вказаний Email. Після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок, ми зможемо доставити ваше замовлення.
   2. Картою онлайн - для власників платіжних карт Visa і MasterCard. Оплата online за допомогою платіжної системи LiqPay
   3. Накладений платіж - Оплатіть замовлення при отриманні у відділенні Нової пошти
   4. Готівка - Якщо Ви скористалися послугами нашого кур'єра, можете оплатити замовлення готівкою безпосередньо під час отримання.

Відправка замовлення відбувається після отримання 100% оплати зі складу в Україні. За умови наявності товару час відвантаження та доставки становить 1-3 дні.Доставка замовлення здійснюється сервісом “Нова пошта” за тарифами перевізника.

Доставка по Києву відбувається після замовлення і 100% оплати. За умови наявності товару час відвантаження та доставки становить 1 день. Доставка здійснюється представником компанії і тільки в межах Києва. Будь ласка, перед оформленням замовлення, уточнюйте наявність товару. Вартість доставки: безкоштовна.